Seznam zaposlenih

Vodstvo
Ime Priimek
Kontakt

Ana Šterbenc
ravnateljica

Ana Šterbenc
ravnateljica

✉️ ravnateljica@smgs.si

Aleš Pešec
pomočnik ravnateljice

✉️ ales.pesec@smgs.si

Aleš Pešec
pomočnik ravnateljice

Učitelji
Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure
Oddelek

Davorin Babič
tehnologija

🗓️ petek
🕒 8.35-9.20
📍 zbornica

3. B

Davorin Babič
tehnologija

✉️ davorin.babic@smgs.si

🗓️ petek
🕒 8.35-9.20
📍 zbornica

🎓 3. B

Žiga Čavić
tehnologija

🗓️ ponedeljek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

 

Žiga Čavić
tehnologija

✉️ ziga.cavic@smgs.si

🗓️ ponedeljek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Milena Černe
slovenščina

🗓️ četrtek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

4. E

Milena Černe
slovenščina

✉️ milena.cerne@smgs.si

🗓️ četrtek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

🎓 4. E

Mateja Čotar
športna vzgoja

🗓️ sreda
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

 

Mateja Čotar
športna vzgoja

✉️ mateja.cotar@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Dinka Čulajević
športna vzgoja

🗓️ sreda
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

4. A

Dinka Čulajević
športna vzgoja

✉️ dinka.culajevic@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 10.10-11.10
📍 zbornica

🎓 4. A

Dragica Dodič Turk
svetovalna delavka

🗓️
🕒
📍

 

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure
Oddelek

Dragica Dodič Turk
svetovalna delavka

✉️ dragica.dodic-turk@smgs.si

Bojan Ferk
tehnologija

🗓️ torek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

 

Bojan Ferk
tehnologija

✉️ bojan.ferk@smgs.si

🗓️ torek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Irena Gmajnar
tehnologija

🗓️ četrtek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

4. D

Irena Gmajnar
tehnologija

✉️ irena.gmajnar@smgs.si

🗓️ četrtek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

🎓 4. D

Lea Golob
organizatorka PUD, tehnologija

🗓️ sreda
🕒 11.05-11.50
📍 U114

 

Lea Golob
organizatorka PUD, tehnologija

✉️ lea.golob@smgs.si
📱 030 647 772

🗓️ sreda
🕒 11.05-11.50
📍 U114

Miha Golob
tehnologija

🗓️ petek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

2. D

Miha Golob
tehnologija

✉️ miha.golob@smgs.si

🗓️ petek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

🎓 2. D

Justina Gračner Botonjić
snemanje in montaža

🗓️ sreda
🕒 12.45-13.30
📍 zbornica

 

Justina Gračner Botnjić
video in montaža

✉️ justina.gracner@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 12.45-13.30
📍 zbornica

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure
Oddelek

Mojca Groleger
geografija

🗓️ torek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

2. B

Mojca Groleger
geografija

✉️ mojca.groleger@smgs.si

🗓️ torek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

🎓 2. B

mag. Mojca Guštin
tehnologija

🗓️ četrtek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

4. B

mag. Mojca Guštin
tehnologija

✉️ mojca.gustin@smgs.si

🗓️ četrtek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

🎓 4. B

Martina Holešek
slovenščina

🗓️ ponedeljek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

1. C

Martina Holešek
slovenščina

✉️ martina.holesek@smgs.si

🗓️ ponedeljek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

🎓 1. C

Meta Hostnik
tehnologija

🗓️
🕒
📍 zbornica

 

Meta Hostnik
tehnologija

✉️ meta.hostnik@smgs.si

mag. Urška Hrovat
grafično oblikovanje

🗓️ ponedeljek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

 

mag. Urška Hrovat
grafično oblikovanje

✉️ urska.hrovat@smgs.si

🗓️ ponedeljek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Barbara Iskra Šarec
slovenščina

🗓️ torek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

3. E

Barbara Iskra Šarec
slovenščina

✉️ barbara.iskra-sarec@smgs.si

🗓️ torek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

🎓 3. E

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure
Oddelek

Mateja Jakob
matematika

🗓️ ponedeljek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

3. A

Mateja Jakob
matematika

✉️ mateja.jakob@smgs.si

🗓️ ponedeljek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

🎓 3. A

🌐 Vaje za dijake

mag. Boštjan Miha Jambrek
snemanje in montaža

🗓️ četrtek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

 

mag. Boštjan Miha Jamberk
snemanje in montaža

✉️ bostjan.jambrek@smgs.si

🗓️ četrtek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Vladimir Janež
angleščina

🗓️ petek
🕒 8.35-9.20
📍 zbornica

 

Vladimir Janež
angleščina

✉️vladimir.janez@smgs.si

🗓️ petek
🕒 8.35-9.20
📍 zbornica

🌐 Vaje za dijake

Manca Jereb
tehnologija

🗓️ petek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

 

Manca Jereb
tehnologija

✉️ manca.jereb@smgs.si

🗓️ petek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Miran Joger
tehnologija

🗓️ četrtek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

 

Miran Joger
tehnologija

✉️ miran.joger@smgs.si

🗓️ četrtek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Boštjan Juvan
tehnologija

🗓️ petek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

 

Boštjan Juvan
tehnologija

✉️ bostjan.juvan@smgs.si

🗓️ petek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure
Oddelek

Uroš Klaus
angleščina

🗓️ sreda
🕒 12.45-13.30
📍 zbornica

3. D

Uroš Klaus
angleščina

✉️ uros.klaus@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 12.45-13.30
📍 zbornica

Amadeja Klemenčič
svetovalna delavka, slovenščina

🗓️ petek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

 

Amadeja Klemenčič
svetovalna delavka, slovenščina

✉️ amadeja.klemencic@smgs.si

🗓️ petek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Tatjana Kopitar
angleščina

🗓️ torek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Tatjana Kopitar
angleščina

✉️ tatjana.kopitar@smgs.si

🗓️ torek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Martina Koražija
organizatorka izobraževanja odraslih, tajnica poklicne mature, tehnologija

🗓️ torek
🕒 10.15-11.00
📍 U115

 

Martina Koražija
tajnica poklicne mature, vodja IO, tehnologija

✉️ martina.korazija@smgs.si
📞 01 620 94 07
📱 051 370 600

🗓️ torek
🕒 10.15-11.00
📍 U115

Valerija Kranjec
vodja delavnic, tehnologija

🗓️ torek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

 

Valerija Kranjec
vodja delavnic, tehnologija

✉️ valerija.kranjec@smgs.si
📞 01 620 94 11
📱 051 644 375

🗓️ torek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Barbara Logar-Sušnik
tehnologija

🗓️ petek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

2. C

Barbara Logar- Sušnik
tehnologija

✉️ barbara.logar-susnik@smgs.si

🗓️ petek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

🎓 2. C

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure
Oddelek

mag. Anja Megušar
matematika

🗓️ ponedeljek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

3. C

mag. Anja Megušar
matematika

✉️ anja.megusar@smgs.si

🗓️ ponedeljek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

🎓 3. C

🌐 Vsebina predmeta in vprašanja

Iva Molek
tehnologija

🗓️ četrtek
🕒 7.45-8.30
📍 zbornica

4. C

Iva Molek
tehnologija

✉️ iva.molek@smgs.si

🗓️ četrtek
🕒 7.45-8.30
📍 zbornica

🎓 4. C

Tosja Novak
tehnologija

🗓️ četrtek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

1. E

Tosja Novak
tehnologija

✉️ tosja.novak@smgs.si

🗓️ četrtek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

🎓 1. E

Maja Osterman
angleščina

🗓️ponedeljek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

2. E

Maja Osterman
angleščina

✉️ maja.osterman@smgs.si

🗓️ ponedeljek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

🎓 2. E

🌐 Vaje za dijake

Anica Pantar
fizika, matematika

🗓️ petek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

3. F

Anica Pantar
fizika, matematika

✉️ anica.pantar@smgs.si

🗓️ petek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

🎓 3. F

dr. Andrej Pastar
zgodovina

🗓️ torek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

1. F

dr. Andrej Pastar
zgodovina

✉️ andrej.pastar@smgs.si

🗓️ torek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

🎓 1. F

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure
Oddelek

Aleš Pešec
pomočnik ravanteljice, organizator interesnih dejavnosti, kemija

🗓️ torek
🕒 10.15-11.00
📍 U207

 

Aleš Pešec
pomočnik ravnateljice, ogranizator IDE, kemija

✉️ ales.pesec@smgs.si

🗓️ torek
🕒 10.15-11.00
📍 U207

Florjan Pezdevšek
tehnologija

🗓️ sreda
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

1. A

Florjan Pezdevšek
tehnologija

✉️ florjan.pezdevsek@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

🎓 1. A

Nina Pivk
umetnost

🗓️ petek
🕒 13.35-14.20
📍 zbornica

 

Nina Pivk
umetnost

✉️ nina.pivk@smgs.si

🗓️ petek
🕒 13.35-14.20
📍 zbornica

Peter Planinc
slovenščina

🗓️ sreda
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

 

Peter Planinc
slovenščina

✉️ peter.planinc@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Andrejka Štenkler
svetovalna delavka

🗓️
🕒
📍

 

Andrejka Štenkler
svetovalna delavka

✉️ andrejka.stenkler@smgs.si

🗓️ četrtek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

🎓 3. C

Neven Šverko
kemija

🗓️ sreda
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

1. B

Neven Šverko
kemija

✉️ neven.sverko@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

🎓 1. B

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure
Oddelek

Tara Tkalec
tehnologija

🗓️ torek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

 

Tara Tkalec
tehnologija

✉️ tara.tkalec@smgs.si

🗓️ torek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Uroš Tratnik
matematika

🗓️ sreda
🕒 8.35-9.20
📍 zbornica

2. A

Uroš Tratnik
matematika

✉️ uros.tratnik@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 8.35-9.20
📍 zbornica

🎓 2. A

🌐 Vsebina predmeta in vprašanja

Veronika Trček
tehnologija

🗓️ četrtek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

4. F

Veronika Trček
tehnologija

✉️ veronika.trcek@smgs.si

🗓️ četrtek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

🎓 4. F

dr. Špela Udovič
grafično oblikovanje

🗓️ sreda
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

dr. Špela Udovič
grafična priprava

✉️ spela.udovic@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Edvard Vrenčur
športna vzgoja

🗓️
🕒
📍 zbornica

2. F 

Edvard Vrenčur
športna vzgoja

✉️ edvard.vrencur@smgs.si

🗓️ petek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

🎓 2. F

Maruša Zaletel
tehnologija

🗓️ sreda
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

1. D

Maruša Zaletel
tehnologija

✉️ marusa.zaletel@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

🎓 1. D

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure
Oddelek

Maja Zorič Bolfek
knjižničarka

🗓️
🕒
📍

 

Maja Zorič Bolfek
knjižničarka

✉️ maja.zoric-bolfek@smgs.si

Ivan Zupanc
podjetništvo

🗓️ torek
🕒11.05-11.50
📍 zbornica

 

Ivan Zupanc
podjetništvo

✉️ ivan.zupanc@smgs.si

🗓️ torek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Samo Žmavc
športna vzgoja

🗓️ petek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

 

Samo Žmavc
tehnologija

✉️ samo.zmavc@smgs.si

🗓️ petek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Administracija
Ime Priimek
Kontakt

Mateja Prebil
administratorka

Mateja Prebil
administratorka

✉️ tajnistvo@smgs.si
📞 01 620 94 00

Maja Keserovič
šolska referentka

Maja Keserovič
šolska referentka

✉️ maja.keserovic@smgs.si
📞 01 620 94 08

Vida Vrhovec
računovodstvo

Vida Vrhovec
računovodkinja

✉️ vida.vrhovec@smgs.si
📞 01 620 94 05

Ostali
Ime Priimek
Kontakt

Darko Vtič
hišnik

Ivan Vukmanov
vzdrževalec računalniške opreme

Ivan Vukmanov
vzdrževalec računalniške opreme

✉️ ivan.vukmanov@smgs.si
📞 01 620 94 18
📱 031 264 000

Draginja Čekrilić
čistilka

Draginja Čekrlić
čistilka

Ana Georgijeva
čistika

Ana Georgijeva
čistilka

Tina Praprotnik
čistilka

Tina Praprotnik
čistilka

✉️ tina.praprotnik@smgs.si