Seznam zaposlenih


		
			
#
Priimek ime
Kontakt
1
Ana Šterbenc
ravnateljica
2
Aleš Pešec
kemija, organizator interesnih dejavnosti, pomočnik ravnateljice
#
Priimek ime
Kontakt
1
Dragica Dodič Turk
svetovalna delavka
2
Lea Golob
tehnologija, organizatorka PUD
3
Darinka Kepec
knjižničarka
4
Maja Keserović
šolska referentka
5
Martina Koražija
organizatorka izobraževanja odraslih, tajnica poklicne mature, tehnologija
6
Valerija Kranjec
tehnologija, vodja delavnic
7
Mateja Prebil
administratorka
8
Andrejka Štenkler
svetovalna delavka
9
Vida Vrhovec
računovodkinja
#
Priimek ime
Kontakt
Kratica
Oddelek
1
Davorin Babič
tehnologija
BADA
4. g
2
Milena Černe
slovenščina
ČEMI
1. c
3
Mateja Čotar
športna vzgoja
ČOMA
1. f
4
Nika Črnigoj
tehnologija
ČRNI
5
Dinka Čulajevič
športna vzgoja
ČUDI
1. b
6
Gabi Dernulovec
kemija
DEGA
1. d
7
Irena Gmajnar
praksa
GMIR
4. c
8
Lea Golob
tehnologija, organizatorka PUD
GOLE
9
Miha Golob
tehnologija
GOMI
10
Justina Gračner Botonjić
snemanje in montaža
GRJU
11
Mojca Groleger
geografija
GRMO
2. d
12
Mag. Mojca Guštin
tehnologija
GUMO
3. e
13
Martina Holešek
slovenščina
HOMA
4. f
14
Meta Hrovat
tehnologija
HRME
15
Mag. Urška Hrovat
grafično oblikovanje
HRUR
2. c
16
Jože Iskra
slovenščina
ISJO
17
Barbara Iskra Šarec
slovenščina
IŠBA
3. g
18
Mateja Jakob
matematika
JAMA
3. d
19
Mag. Boštjan Miha Jambrek
snemanje in montaža
JABO
20
Vladimir Janež
angleščina
JAVL
21
Mirjam Jelnikar
umetnost
JEMI
22
Dominik Jeran
multimedijsko oblikovanje
JEDO
23
Miran Joger
tehnologija
JOMI
24
Boštjan Juvan
tehnologija
JUBO
25
Uroš Klaus
angleščina
KLUR
3. f
26
Tatjana Kopitar
angleščina
KOTA
27
Martina Koražija
organizatorka izobraževanja odraslih, tajnica poklicne mature, tehnologija
KOMA
28
Valerija Kranjec
tehnologija, vodja delavnic
KRVA
4. b
29
Gorazd Krumpak
tehnologija
KRGO
30
Barbara Logar Sušnik
tehnologija
LOBA
31
Mag. Anja Megušar
matematika
MEAN
3. b
32
Sabina Mihevc
tehnologija
MISA
2. e
33
Iva Molek
tehnologija
MOIV
4. e
34
Tosja Novak
tehnologija
NOTO
4. d
35
Maja Osterman
angleščina
OSMA
2. f
36
Anica Pantar
fizika
PNAN
1. e
37
Mag. Andrej Pastar
zgodovina
PAAN
1. g
38
Aleš Pešec
kemija, organizator interesnih dejavnosti, pomočnik ravnateljice
PEAL
39
Florjan Pezdevšek
tehnologija
PEFL
40
Peter Planinc
slovenščina
PLPE
41
Maruša Ropret
tehnologija, informatika
ROMA
42
Uroš Tratnik
tehnologija
TRUR
2. b
43
Dr. Špela Udovič
grafično oblikovanje
UDŠP
2. g
44
Edvard Vrenčur
športna vzgoja
VRED
3. c
45
Ivan Zupanc
podjetništvo
ZUIV
46
Samo Žmavc
tehnologija
ŽMSA
#
Priimek ime
Kontakt
1
Draginja Čekrlić
čistilka
2
Ana Georgijeva
čistilka
3
Tilen Kerin
vzdrževalec računalniške opreme
4
Andreja Špoljar
čistilka

Spletna stran za boljšo funkcionalnost in prikaz multimedijskih vsebin uporablja piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po spletni strani se strinjate z namestitvijo in uporabo piškotkov na vaši napravi.