Govorilne ure

Vodstvo
Ime Priimek
Kontakt

Ana Šterbenc
ravnateljica

Ana Šterbenc
ravnateljica

✉️ [email protected]

Aleš Pešec
pomočnik ravnateljice

✉️ [email protected]

Aleš Pešec
pomočnik ravnateljice

Učitelji
Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure
Oddelek

Davorin Babič
tehnologija

🗓️ sreda
🕒 11.05-11.50
📍 025

3. D

Davorin Babič
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ sreda
🕒 11.05-11.50
📍 025

🎓 3. D

Žiga Čavić
tehnologija

🗓️ sreda
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

 

Žiga Čavič
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ sreda
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Milena Černe
slovenščina

🗓️ torek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

2. F

Milena Černe
slovenščina

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

🎓 2. F

Mateja Čotar
športna vzgoja

🗓️ ponedeljek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

 

Mateja Čotar
športna vzgoja

✉️ [email protected]

🗓️ ponedeljek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Dinka Čulajević
športna vzgoja

🗓️ ponedeljek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

1. A

Dinka Čulajević
športna vzgoja

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 8.20-9.05
📍 zbornica

🎓 1. A

Dragica Dodič Turk
svetovalna delavka

🗓️
🕒
📍

 

Dragica Dodič Turk
svetovalna delavka

✉️ [email protected]

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure
Oddelek

Bojan Ferk
tehnologija

🗓️ četrtek
🕒 12.45-13.30
📍 zbornica

 

Bojan Ferk
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 12.45-13.30
📍 zbornica

Irena Gmajnar
tehnologija

🗓️ sreda
🕒 12.45-13.30
📍 zbornica

2. B

Irena Gmajnar
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ sreda
🕒 12.45-13.30
📍 zbornica

🎓 2. B

Lea Golob
organizatorka PUD, tehnologija

🗓️ torek
🕒 9.10-9.55
📍 U114

 

Lea Golob
organizatorka PUD, tehnologija

✉️ [email protected]
📱 030 647 772

🗓️ torek
🕒 9.10-9.55
📍 U114

Miha Golob
tehnologija

🗓️ ponedeljek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

2. D

Miha Golob
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ ponedeljek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

🎓 2. D

Justina Gračner Botonjić
snemanje in montaža

🗓️ četrtek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

 

Justina Gračner Botnjić
video in montaža

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Mojca Groleger
geografija

🗓️ četrtek
🕒 12.45-13.30
📍 zbornica

3. B

Mojca Groleger
geografija

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 12.45-13.30
📍 zbornica

🎓 3. B

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure
Oddelek

mag. Mojca Guštin
tehnologija

🗓️ ponedeljek
🕒 11.55-12.40
📍 025

3. F

mag. Mojca Guštin
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ ponedeljek
🕒 11.55-12.40
📍 025

🎓 3. F

Martina Holešek
slovenščina

🗓️ ponedeljek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

2. C

Martina Holešek
slovenščina

✉️ [email protected]

🗓️ ponedeljek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

🎓 2. C

Meta Hostnik
tehnologija

🗓️ torek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

1. E

 

Meta Hostnik
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

🎓 1. E

mag. Urška Hrovat
grafično oblikovanje

🗓️ ponedeljek
🕒10.00-10.45
📍 zbornica

 

mag. Urška Hrovat
grafično oblikovanje

✉️ [email protected]

🗓️ ponedeljek
🕒10.00-10.45
📍 zbornica

Barbara Iskra Šarec
slovenščina

🗓️ petek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

4. E

Barbara Iskra Šarec
slovenščina

✉️ [email protected]

🗓️ petek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

🎓 4. E

Mateja Jakob
matematika

🗓️ petek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

4. A

Mateja Jakob
matematika

✉️ [email protected]

🗓️ petek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

🎓 4. A

🌐 Vaje za dijake

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure
Oddelek

mag. Boštjan Miha Jambrek
snemanje in montaža

🗓️ četrtek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

 

mag. Boštjan Miha Jamberk
snemanje in montaža

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Vladimir Janež
angleščina

🗓️ petek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

 

Vladimir Janež
angleščina

✉️[email protected]

🗓️ petek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

🌐 Vaje za dijake

Karin Japelj
svetovalna delavka

🗓️
🕒
📍

Karin Japelj
svetovalna delavka

✉️ [email protected]

🗓️
🕒  
📍

Manca Jereb
tehnologija

🗓️ četrtek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

 

Manca Jereb
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Miran Joger
tehnologija

🗓️ petek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

 

Miran Joger
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ petek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Boštjan Juvan
tehnologija

🗓️ ponedeljek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

 

Boštjan Juvan
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ ponedeljek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure
Oddelek

Uroš Klaus
angleščina

🗓️ torek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

4. D

Uroš Klaus
angleščina

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

🎓 4. D

Amadeja Klemenčič
svetovalna delavka, slovenščina

🗓️ torek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

1. F

Amadeja Klemenčič
svetovalna delavka, slovenščina

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

🎓 1. F

Tatjana Kopitar
angleščina

🗓️ torek
🕒 8.20-9.05
📍 zbornica

Tatjana Kopitar
angleščina

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 8.20-9.05
📍 zbornica

Martina Koražija
organizatorka izobraževanja odraslih, tajnica poklicne mature, tehnologija

🗓️ sreda
🕒 8.20-9.05
📍 U115

 

Martina Koražija
tajnica poklicne mature, vodja IO, tehnologija

✉️ [email protected]
📞 01 620 94 07
📱 051 370 600

🗓️ sreda
🕒 8.20-9.05
📍 U115

Denis Kozina
športna vzgoja

🗓️ torek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

1. C

Denis Kozina
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

🎓 1. C

Valerija Kranjec
vodja delavnic, tehnologija

🗓️ torek
🕒 8.20-9.05
📍 zbornica

 

Valerija Kranjec
vodja delavnic, tehnologija

✉️ [email protected]
📞 01 620 94 11
📱 051 644 375

🗓️ torek
🕒 8.20-9.05
📍 zbornica

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure
Oddelek

Barbara Logar-Sušnik
tehnologija

🗓️ sreda
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

3. C

Barbara Logar- Sušnik
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ sreda
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

🎓 3. C

mag. Anja Megušar
matematika

🗓️ sreda
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

4. C

Anja Megušar
matematika

✉️ [email protected]

🗓️ sreda
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

🎓 4. C

🌐 Vsebina predmeta in vprašanja

Iva Molek
tehnologija

🗓️ sreda
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

4. B

Iva Molek
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ sreda
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

🎓 4. B

Tosja Novak
tehnologija

🗓️ ponedeljek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

2. E

Tosja Novak
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ ponedeljek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

🎓 2. E

Maja Osterman
angleščina

🗓️ torek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

3. E

Maja Osterman
angleščina

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

🎓 3. E

🌐 Vaje za dijake

Anica Pantar
fizika, matematika

🗓️ petek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

 

Anica Pantar
fizika, matematika

✉️ [email protected]

🗓️ petek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

📍 zbornica

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure
Oddelek

dr. Andrej Pastar
zgodovina

🗓️ četrtek
🕒 11.05-11.55
📍 zbornica

 

dr. Andrej Pastar
zgodovina

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 11.05-11.55
📍 zbornica

Aleš Pešec
pomočnik ravanteljice, organizator interesnih dejavnosti, kemija

🗓️ četrtek
🕒 10.00-10.45
📍 U207

 

Aleš Pešec
pomočnik ravnateljice, ogranizator IDE, kemija

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 10.00-10.45
📍 U207

Florjan Pezdevšek
tehnologija

🗓️ ponedeljek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

2. A

Florjan Pezdevsek
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ ponedeljek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

🎓 2. A

Peter Planinc
slovenščina

🗓️ ponedeljek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

 

Peter Planinc
slovenščina

✉️ [email protected]

🗓️ ponedeljek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

Andrejka Štenkler
svetovalna delavka

🗓️
🕒
📍

 

Andrejka Štenkler
svetovalna delavka

✉️ [email protected]

🗓️
🕒
📍

Neven Šverko
kemija

🗓️ petek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

1. B

Neven Šverko
kemija

✉️ [email protected]

🗓️ petek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

🎓 1. B

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure
Oddelek

Uroš Tratnik
matematika

🗓️ petek
🕒 11.05-11.55
📍 zbornica

3. A

Uroš Tratnik
matematika

✉️ [email protected]

🗓️ petek
🕒 11.05-11.55
📍 zbornica

🎓 3. A

🌐 Vsebina predmeta in vprašanja

Veronika Trček
tehnologija

🗓️ torek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

4. F

Veronika Trček
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 11.05-11.55
📍 zbornica

🎓 4. F

dr. Špela Udovič
grafično oblikovanje

🗓️ četrtek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

dr. Špela Udovič
grafična priprava

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Edvard Vrenčur
športna vzgoja

🗓️ torek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

 

Edvard Vrenčur
športna vzgoja

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Maruša Zaletel
tehnologija

🗓️
🕒
📍

 

Maruša Zaletel
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️
🕒
📍

🎓

Maja Zorič Bolfek
knjižničarka

🗓️
🕒
📍

 

Maja Zorič Bolfek
knjižničarka

✉️ [email protected]

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure
Oddelek

Ivan Zupanc
podjetništvo

🗓️ petek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

 

Ivan Zupanc
podjetništvo

✉️ [email protected]

🗓️ petek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

Administracija
Ime Priimek
Kontakt

Mateja Prebil
administratorka

Mateja Prebil
administratorka

✉️ [email protected]
📞 01 620 94 00

Maja Keserovič
šolska referentka

Maja Keserovič
šolska referentka

✉️ [email protected]
📞 01 620 94 08

Fenja Borštnar
računovodstvo

Ostali
Ime Priimek
Kontakt

David Šinkovec
hišnik

Andrej Perše
vzdrževalec računalniške opreme

Ivan Vukmanov
vzdrževalec računalniške opreme

✉️ [email protected]
📞 01 620 94 18
📱 031 264 000

Ana Georgijeva
čistika

Ana Georgijeva
čistilka

Tina Praprotnik
čistilka

Tina Praprotnik
čistilka

✉️ [email protected]