Govorilne ure

#
Ime Priimek
Kontakt
Kratica
Oddelek
Govorilne ure
1
Davorin Babič
tehnologija
BADA
4. g
sre., 6. uro, 11.55–12.40
2
Milena Černe
slovenščina
ČEMI
1. c
pet., 4. uro, 10.15–11.00
3
Mateja Čotar
športna vzgoja
ČOMA
1. f
čet., 3. uro, 9.10–9.55
4
Nika Črnigoj
tehnologija
ČRNI
tor., 4. uro, 10.15–11.00
5
Dinka Čulajevič
športna vzgoja
ČUDI
1. b
tor., 3. uro, 9.10–9.55
6
Gabi Dernulovec
kemija
DEGA
1. d
sre., 7. uro, 12.45–13.30
7
Irena Gmajnar
praksa
GMIR
4. c
čet., 4. uro, 10.15–11.00
8
Lea Golob
tehnologija, organizatorka PUD
GOLE
pet., 2. uro, 8.20–9.05
9
Miha Golob
tehnologija
GOMI
čet., 5. uro, 11.05–11.50
#
Ime Priimek
Kontakt
Kratica
Oddelek
Govorilne ure
10
Justina Gračner Botonjić
snemanje in montaža
GRJU
tor., 6. uro, 11.55–12.40
11
Mojca Groleger
geografija
GRMO
2. d
pet., 3. uro, 9.10–9.55
12
Mag. Mojca Guštin
tehnologija
GUMO
3. e
čet., 3. uro, 9.10–9.55
13
Martina Holešek
slovenščina
HOMA
4. f
tor., 6. uro, 11.55–12.40
14
Meta Hrovat
tehnologija
HRME
tor., 4. uro, 10.15–11.00
15
Mag. Urška Hrovat
grafično oblikovanje
HRUR
2. c
čet., 4. uro, 10.15–11.00
16
Jože Iskra
slovenščina
ISJO
čet., 7. uro, 12.45–13.30
17
Barbara Iskra Šarec
slovenščina
IŠBA
3. g
čet., 6. uro, 11.55–12.40
18
Mateja Jakob
matematika
JAMA
3. d
sre., 3. uro, 9.10–9.55
19
Mag. Boštjan Miha Jambrek
snemanje in montaža
JABO
čet., 7. uro, 12.45–13.30
#
Ime Priimek
Kontakt
Kratica
Oddelek
Govorilne ure
20
Vladimir Janež
angleščina
JAVL
pet., 5. uro, 11.05–11.50
21
Mirjam Jelnikar
umetnost
JEMI
pon., 7. uro, 12.45–13.30
22
Dominik Jeran
multimedijsko oblikovanje
JEDO
sre., 5. uro, 11.05–11.50
23
Miran Joger
tehnologija
JOMI
čet., 5. uro, 11.05–11.50
24
Boštjan Juvan
tehnologija
JUBO
pet., 5. uro, 11.05–11.50
25
Uroš Klaus
angleščina
KLUR
3. f
pon., 4. uro, 10.15–11.00
26
Tatjana Kopitar
angleščina
KOTA
pon., 5. uro, 11.05–11.50
27
Martina Koražija
organizatorka izobraževanja odraslih, tajnica poklicne mature, tehnologija
KOMA
pet., 4. uro, 10.15–11.00
28
Valerija Kranjec
tehnologija, vodja delavnic
KRVA
4. b
tor., 3. uro, 9.10–9.55
29
Gorazd Krumpak
tehnologija
KRGO
pon., 8. uro, 13.30–14.20
#
Ime Priimek
Kontakt
Kratica
Oddelek
Govorilne ure
30
Barbara Logar Sušnik
tehnologija
LOBA
pet., 5. uro, 11.05–11.50
31
Mag. Anja Megušar
matematika
MEAN
3. b
čet., 2. uro, 8.20–9.05
32
Sabina Mihevc
tehnologija
MISA
2. e
pon., 4. uro, 10.15–11.00
33
Iva Molek
tehnologija
MOIV
4. e
pet., 2. uro, 8.20–9.05
34
Tosja Novak
tehnologija
NOTO
4. d
pon., 6. uro, 11.55–12.40
35
Maja Osterman
angleščina
OSMA
2. f
pon., 4. uro, 10.15–11.00
36
Anica Pantar
fizika
PNAN
1. e
pon., 5. uro, 11.05–11.50
37
Mag. Andrej Pastar
zgodovina
PAAN
1. g
pon., 6. uro, 11.55–12.40
38
Aleš Pešec
kemija, organizator interesnih dejavnosti, pomočnik ravnateljice
PEAL
čet., 4. uro, 10.15–11.00
39
Florjan Pezdevšek
tehnologija
PEFL
pon., 3. uro, 9.10–9.55
#
Ime Priimek
Kontakt
Kratica
Oddelek
Govorilne ure
40
Peter Planinc
slovenščina
PLPE
čet., 4. uro, 10.15–11.00
41
Maruša Ropret
tehnologija, informatika
ROMA
pon., 5. uro, 11.05–11.50
42
Uroš Tratnik
matematika
TRUR
2. b
tor., 5. uro, 11.05–11.50
43
Dr. Špela Udovič
grafično oblikovanje
UDŠP
2. g
tor., 4. uro, 10.15–11.00
44
Edvard Vrenčur
športna vzgoja
VRED
3. c
pet., 3. uro, 9.10–9.55
45
Ivan Zupanc
podjetništvo
ZUIV
pon., 7. uro, 12.45–13.30
46
Samo Žmavc
tehnologija
ŽMSA
sre., 4. uro, 10.15–11.00

Spletna stran za boljšo funkcionalnost in prikaz multimedijskih vsebin uporablja piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po spletni strani se strinjate z namestitvijo in uporabo piškotkov na vaši napravi.