Učitelj Kratica Razredništvo GU za dijake GU za starše
Dan v tednu Ura Dan v tednu Ura
Mario Baar BAMA četrtek 5 11.05-11.50 četrtek 6 11.55-12.40
Davorin Babič BADA 3. e torek 4 10.15-11.00 četrtek 6 11.55-12.40
Milena Černe ČEMI 4. f ponedeljek 4 10.15-11.00 petek 3 9.10-9.55
Mateja Čotar ČOMA 4. e torek 4 10.15-11.00 torek 5 11.05-11.50
Dinka Čulajević ČUDI 3. f torek 2 8.20-9.05 torek 3 9.10-9.55
Gabi Dernulovec DEGA 1. d ponedeljek 6 11.55-12.40 torek 7 12.45-13.30
Dragica Dodič Turk DODR
Irena Gmajnar GMIR 3. c ponedeljek 3 9.10-9.55 sreda 6 11.55-12.40
Lea Golob GOLE petek 4 10.15-11.00 torek 4 10.15-11.00
Učitelj Kratica Razredništvo GU za dijake GU za starše
Dan v tednu Ura Dan v tednu Ura
Miha Golob GOMI sreda 6 11.55-12.40 torek 3 9.10-9.55
Justina Gračner Botonjić GRJU četrtek 6 11.55-12.40 petek 4 10.15-11.00
Mojca Groleger GRMO petek 4 10.15-11.00 sreda 6 11.55-12.40
Mojca Guštin GUMO 4. c torek 4 10.15-11.00 ponedeljek 5 11.05-11.50
Martina Holešek HOMA 3. d torek 2 8.20-9.05 torek 3 9.10-9.55
Urška Hrovat HRUR 1. c sreda 3 9.10-9.55 torek 1 7.30-8.15
Jože Iskra ISJO petek 6 11.55-12.40 sreda 5 11.05-11.50
Barbara Iskra Šarec IŠBA 2. g torek 5 11.05-11.50 petek 5 11.05-11.50
Mateja Jakob JAMA 2. d torek 6 11.55-12.40 ponedeljek 3 9.10-9.55
Učitelj Kratica Razredništvo GU za dijake GU za starše
Dan v tednu Ura Dan v tednu Ura
Boštjan Miha Jambrek JABO četrtek 1 7.30-8.15 sreda 3 9.10-9.55
Vladimir Janež JAVL sreda 3 9.10-9.55 torek 6 11.55-12.40
Dominik Jeran JEDO ponedeljek 7 12.45-13.30 petek 7 12.45-13.30
Miran Joger JOMI petek 6 11.55-12.40 ponedeljek 4 10.15-11.00
Boštjan Juvan JUBO 3. b petek 3 9.10-9.55 sreda 3 9.10-9.55
Ana Karakaš KAAN torek 4 10.15-11.00 sreda 4 10.15-11.00
Uroš Klaus KLUR 2. f sreda 4 10.15-11.00 sreda 6 11.55-12.40
Tatjana Kopitar KOTA torek 3 9.10-9.55 četrtek 3 9.10-9.55
Martina Koražija KOMA torek 4 10.15-11.00 sreda 3 9.10-9.55
Učitelj Kratica Razredništvo GU za dijake GU za starše
Dan v tednu Ura Dan v tednu Ura
Valerija Kranjec KRVA sreda 5 11.05-11.50 sreda 4 10.15-11.00
Gorazd Krumpak KRGO torek 5 11.05-11.50 torek 7 12.45-13.30
Barbara Logar Sušnik LOBA ponedeljek 4 10.15-11.00 sreda 5 11.05-11.50
Anja Megušar MEAN 2. b sreda 3 9.10-9.55 petek 3 9.10-9.55
Sabina Mihevc MISA 2. e sreda 5 11.05-11.50 torek 3 9.10-9.55
Iva Molek MOIV 4. d četrtek 4 10.15-11.00 četrtek 2 8.20-9.05
Tosja Novak NOTO 3. g torek 4 10.15-11.00 ponedeljek 3 9.10-9.55
Maja Osterman OSMA 1. f torek 5 11.05-11.50 četrtek 7 12.45-13.30
Anica Pantar PNAN 1. e ponedeljek 1 7.30-8.15 petek 7 12.45-13.30
Andrej Pastar PAAN 4. b petek 5 11.05-11.50 ponedeljek 7 12.45-13.30
Učitelj Kratica Razredništvo GU za dijake GU za starše
Dan v tednu Ura Dan v tednu Ura
Aleš Pešec PEAL ponedeljek 4 10.15-11.00 torek 5 11.05-11.50
Florjan Pezdevšek PEFL četrtek 4 10.15-11.00 torek 4 10.15-11.00
Peter Planinc PLPE ponedeljek 5 11.05-11.50 petek 7 12.45-13.30
Uroš Tratnik TRUR 1. b ponedeljek 1 7.30-8.15 petek 4 10.15-11.00
Špela Udovič UDŠP 1. g četrtek 5 11.05-11.50 petek 5 11.05-11.50
Edvard Vrenčur VRED 2. c sreda 2 8.20-9.05 sreda 3 9.10-9.55
Boštjan Zajc ZABO sreda 5 11.05-11.50 sreda 4 10.15-11.00
Ivan Zupanc ZUIV sreda 1 7.30-8.15 četrtek 6 11.55-12.40
Samo Žmavc ŽMSA 4. g torek 1 7.30-8.15 ponedeljek 3 9.10-9.55