Govorilne ure izobraževanje odraslih

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure

Davorin Babič
tehnologija

🗓️ torek
🕒 12.45-13.30
📍 U025 (pritličje)

Davorin Babič
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 12.45-13.30
📍 U025 (pritličje)

Žiga Čavić
tehnologija

🗓️ četrtek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

Žiga Čavić
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

Milena Černe
slovenščina

🗓️ sreda
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Milena Černe
slovenščina

✉️ [email protected]

🗓️ sreda
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Mateja Čotar
športna vzgoja

🗓️ ponedeljek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Mateja Čotar
športna vzgoja

✉️ [email protected]

🗓️ ponedeljek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Dinka Čulajević
športna vzgoja

🗓️ torek
🕒 8.20-9.05
📍 zbornica

Dinka Čulajević
športna vzgoja

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 8.20-9.05
📍 zbornica

Bojan Ferk
tehnologija

🗓️ torek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Bojan Ferk
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure

Irena Gmajnar
tehnologija

🗓️ četrtek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Irena Gmajnar
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Lea Golob
organizatorka PUD, tehnologija

🗓️ sreda
🕒 12.45-13.30
📍 U114
(1. nadstropje)

Lea Golob
organizatorka PUD, tehnologija

✉️ [email protected]
📱 030 647 772

🗓️ sreda
🕒 12.45-13.30
📍 U114 (1. nadstropje)

Miha Golob
tehnologija

🗓️ četrtek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Miha Golob
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Justina Gračner Botonjić
snemanje in montaža

🗓️ torek
🕒 12.45-13.30
📍 zbornica

Justina Gračner Botnjić
video in montaža

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 12.45-13.30
📍 zbornica

Mojca Groleger
geografija

🗓️ ponedeljek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Mojca Groleger
geografija

✉️ [email protected]

🗓️ ponedeljek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

mag. Mojca Guštin
tehnologija

🗓️ sreda
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

mag. Mojca Guštin
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ sreda
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure

Martina Holešek
slovenščina

🗓️ torek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Martina Holešek
slovenščina

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Meta Hostnik
tehnologija

🗓️ četrtek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Meta Hostnik
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Urška Hrovat
grafično oblikovanje

🗓️ četrtek
🕒 12.45-13.30
📍 zbornica

mag. Urška Hrovat
grafično oblikovanje

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 12.45-13.30
📍 zbornica

Barbara Iskra Šarec
slovenščina

🗓️ četrtek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

Barbara Iskra Šarec
slovenščina

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

Mateja Jakob
matematika

🗓️ sreda
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Mateja Jakob
matematika

✉️ [email protected]

🗓️ sreda
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

mag. Boštjan Miha Jambrek
snemanje in montaža

🗓️ četrtek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

mag. Boštjan Miha Jamberk
snemanje in montaža

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure

Vladimir Janež
angleščina

🗓️ sreda
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Vladimir Janež
angleščina

✉️[email protected]

🗓️ sreda
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Manca Jereb
tehnologija

🗓️ petek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Manca Jereb
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ petek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Miran Joger
tehnologija

🗓️ sreda
🕒 8.20-9.05
📍 zbornica

Miran Joger
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ sreda
🕒 8.20-9.05
📍 zbornica

Boštjan Juvan
tehnologija

🗓️ sreda
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Boštjan Juvan
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ sreda
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Uroš Klaus
angleščina

🗓️ četrtek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

Uroš Klaus
angleščina

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

Amadeja klemenčič
slovenčšina

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 7.30-8.15
📍 zbornica

Amadeja Klemenčič
slovenščina

🗓️ torek
🕒 7.30-8.15
📍 zbornica

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure

Tatjana Kopitar
angleščina

🗓️ četrtek
🕒 15.30-16.15
📍 zbornica

Tatjana Kopitar
angleščina

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 15.30-16.15
📍 zbornica

Martina Koražija
organizatorka izobraževanja odraslih, tajnica poklicne mature, tehnologija

🗓️ ponedeljek
🕒 9.10-13.30
📍 U115
(1. nadstropje)

Martina Koražija
tajnica poklicne mature, vodja IO, tehnologija

✉️ [email protected]
📞 01 620 94 07
📱 031 370 600

🗓️ ponedeljek
🕒 9.10-13.30
📍 U115
(1. nadstropje)

Valerija Kranjec
vodja delavnic, tehnologija

🗓️ torek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Valerija Kranjec
vodja delavnic, tehnologija

✉️ [email protected]
📞 01 620 94 11
📱 051 644 375

🗓️ torek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Barbara Logar-Sušnik
tehnologija

🗓️ petek
🕒 12.45-13.30
📍 zbornica

Barbara Logar Sušnik
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ petek
🕒 12.45-13.30
📍 zbornica

mag. Anja Megušar
matematika

🗓️ sreda
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

mag. Anja Megušar
matematika

✉️ [email protected]

🗓️ sreda
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Iva Molek
tehnologija

🗓️ petek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

Iva Molek
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ petek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure

Tosja Novak
tehnologija

🗓️ sreda
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

Tosja Novak
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ sreda
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

Maja Osterman
angleščina

🗓️ petek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

Maja Osterman
angleščina

✉️ [email protected]

🗓️ petek
🕒 9.10-9.55
📍 zbornica

Anica Pantar
fizika, matematika

🗓️ sreda
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Anica Pantar
fizika, matematika

✉️ [email protected]

🗓️ sreda
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

dr. Andrej Pastar
zgodovina

🗓️ petek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

dr. Andrej Pastar
zgodovina

✉️ [email protected]

🗓️ petek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Aleš Pešec
pomočnik ravanteljice, organizator interesnih dejavnosti, kemija

🗓️ četrtek
🕒 11.05-11.50
📍 U207 (2. nadstropje)

Aleš Pešec
pomočnik ravnateljice, ogranizator IDE, kemija

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 11.05-11.50
📍 U207 (2. nadstropje)

Florjan Pezdevšek
tehnologija

🗓️ četrtek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Florjan Pezdevsek
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure

Peter Planinc
slovenščina

🗓️ ponedeljek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Peter Planinc
slovenščina

✉️ [email protected]

🗓️ ponedeljek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Neven Šverko
kemija

🗓️ ponedeljek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Neven Šverko
kemija

✉️ [email protected]

🗓️ ponedeljek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Uroš Tratnik
matematika

🗓️ četrtek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Uroš Tratnik
matematika

✉️ [email protected]

🗓️ četrtek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Veronika Trček
tehnologija

🗓️ torek
🕒 8.20-9.05
📍 zbornica

Veronika Trček
tehnologija

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 8.20-9.05
📍 zbornica

dr. Špela Udovič
grafično oblikovanje

🗓️ torek
🕒 13.35-14.20
📍 zbornica

dr. Špela Udovič
grafična priprava

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 13.35-14.20
📍 zbornica

Edvard Vrenčur
športna vzgoja

🗓️ torek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Edvard Vrenčur
športna vzgoja

✉️ [email protected]

🗓️ torek
🕒 10.00-10.45
📍 zbornica

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure

Ivan Zupanc
podjetništvo

🗓️ ponedeljek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Ivan Zupanc
podjetništvo

✉️ [email protected]

🗓️ ponedeljek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica