Govorilne ure izobraževanje odraslih

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure

Davorin Babič
tehnologija

🗓️ sreda
🕒 11.55-12.40
📍 U025 (pritličje)

Davorin Babič
tehnologija

✉️ davorin.babic@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 11.55-12.40
📍 U025 (pritličje)

Milena Černe
slovenščina

🗓️ petek
🕒 7.45-8.30
📍 zbornica

Milena Černe
slovenščina

✉️ milena.cerne@smgs.si

🗓️ petek
🕒 7.45-8.30
📍 zbornica

Mateja Čotar
športna vzgoja

🗓️ sreda
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Mateja Čotar
športna vzgoja

✉️ mateja.cotar@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Dinka Čulajević
športna vzgoja

🗓️ sreda
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Dinka Čulajević
športna vzgoja

✉️ dinka.culajevic@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Bojan Ferk
tehnologija

🗓️ petek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Bojan Ferk
tehnologija

✉️ bojan.ferk@smgs.si

🗓️ petek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Irena Gmajnar
tehnologija

🗓️ torek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Irena Gmajnar
tehnologija

✉️ irena.gmajnar@smgs.si

🗓️ torek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Lea Golob
organizatorka PUD, tehnologija

🗓️ sreda
🕒 12.45-13.30
📍 U114
(1. nadstropje)

Lea Golob
organizatorka PUD, tehnologija

✉️ lea.golob@smgs.si
📱 030 647 772

🗓️ sreda
🕒 12.45-13.30
📍 U114 (1. nadstropje)

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure

Miha Golob
tehnologija

🗓️ petek
🕒 8.35-9.20
📍 zbornica

Miha Golob
tehnologija

✉️ miha.golob@smgs.si

🗓️ petek
🕒 8.35-9.20
📍 zbornica

Justina Gračner Botonjić
snemanje in montaža

🗓️ ponedeljek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Justina Gračner Botnjić
video in montaža

✉️ justina.gracner@smgs.si

🗓️ ponedeljek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Mojca Groleger
geografija

🗓️ sreda
🕒 7.45-8.30
📍 zbornica

Mojca Groleger
geografija

✉️ mojca.groleger@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 7.45-8.30
📍 zbornica

mag. Mojca Guštin
tehnologija

🗓️ torek
🕒 12.45-13.30
📍 zbornica

mag. Mojca Guštin
tehnologija

✉️ mojca.gustin@smgs.si

🗓️ torek
🕒 12.45-13.30
📍 zbornica

Martina Holešek
slovenščina

🗓️ torek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Martina Holešek
slovenščina

✉️ martina.holesek@smgs.si

🗓️ torek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Meta Hostnik
tehnologija

🗓️ četrtek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Meta Hostnik
tehnologija

✉️ meta.hostnik@smgs.si

🗓️
🕒
📍

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure

Urška Hrovat
grafično oblikovanje

🗓️ sreda
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

mag. Urška Hrovat
grafično oblikovanje

✉️ urska.hrovat@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Barbara Iskra Šarec
slovenščina

🗓️ sreda
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Barbara Iskra Šarec
slovenščina

✉️ barbara.iskra-sarec@smgs.si

🗓️ torek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Mateja Jakob
matematika

🗓️ torek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Mateja Jakob
matematika

✉️ mateja.jakob@smgs.si

🗓️ torek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

mag. Boštjan Miha Jambrek
snemanje in montaža

🗓️ torek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

mag. Boštjan Miha Jamberk
snemanje in montaža

✉️ bostjan.jambrek@smgs.si

🗓️ torek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Vladimir Janež
angleščina

🗓️ četrtek
🕒 8.35-9.20
📍 zbornica

Vladimir Janež
angleščina

✉️vladimir.janez@smgs.si

🗓️ četrtek
🕒 8.35-9.20
📍 zbornica

Miran Joger
tehnologija

🗓️ sreda
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Miran Joger
tehnologija

✉️ miran.joger@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure

Boštjan Juvan
tehnologija

🗓️ sreda
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Boštjan Juvan
tehnologija

✉️ bostjan.juvan@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Uroš Klaus
angleščina

🗓️ četrtek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Uroš Klaus
angleščina

✉️ uros.klaus@smgs.si

🗓️ četrtek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Tatjana Kopitar
angleščina

🗓️ sreda
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Tatjana Kopitar
angleščina

✉️ tatjana.kopitar@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Martina Koražija
organizatorka izobraževanja odraslih, tajnica poklicne mature, tehnologija

🗓️ ponedeljek
🕒 8.35-12.40
📍 U115
(1. nadstropje)

Martina Koražija
tajnica poklicne mature, vodja IO, tehnologija

✉️ martina.korazija@smgs.si
📞 01 620 94 07
📱 031 370 600

🗓️ ponedeljek
🕒 8.35-12.40
📍 U115 (1. nadstropje)

Valerija Kranjec
vodja delavnic, tehnologija

🗓️ petek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Valerija Kranjec
vodja delavnic, tehnologija

✉️ valerija.kranjec@smgs.si
📞 01 620 94 11
📱 051 644 375

🗓️ petek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Barbara Logar-Sušnik
tehnologija

🗓️ sreda
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Barbara Logar Sušnik
tehnologija

✉️ barbara.logar-susnik@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure

mag. Anja Megušar
matematika

🗓️ četrtek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

mag. Anja Megušar
matematika

✉️ anja.megusar@smgs.si

🗓️ četrtek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Iva Molek
tehnologija

🗓️ ponedeljek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Iva Molek
tehnologija

✉️ iva.molek@smgs.si

🗓️ ponedeljek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Tosja Novak
tehnologija

🗓️ torek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Tosja Novak
tehnologija

✉️ tosja.novak@smgs.si

🗓️ četrtek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Maja Osterman
angleščina

🗓️ sreda
🕒 8.35-9.20
📍 zbornica

Maja Osterman
angleščina

✉️ maja.osterman@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 8.35-9.20
📍 zbornica

Anica Pantar
fizika, matematika

🗓️ sreda
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Anica Pantar
fizika, matematika

✉️ anica.pantar@smgs.si

🗓️ sreda
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

dr. Andrej Pastar
zgodovina

🗓️ četrtek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

dr. Andrej Pastar
zgodovina

✉️ andrej.pastar@smgs.si

🗓️ četrtek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure

Aleš Pešec
pomočnik ravanteljice, organizator interesnih dejavnosti, kemija

🗓️ četrtek
🕒 11.05-11.50
📍 U207
(2. nadstropje)

Aleš Pešec
pomočnik ravnateljice, ogranizator IDE, kemija

✉️ ales.pesec@smgs.si

🗓️ četrtek
🕒 11.05-11.50
📍 U207 (2. nadstropje)

Florjan Pezdevšek
tehnologija

🗓️ torek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Florjan Pezdevsek
tehnologija

✉️ florjan.pezdevsek@smgs.si

🗓️ torek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Peter Planinc
slovenščina

🗓️ torek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Peter Planinc
slovenščina

✉️ peter.planinc@smgs.si

🗓️ torek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Neven Šverko
kemija

🗓️ petek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Neven Šverko
kemija

✉️ neven.sverko@smgs.si

🗓️ petek
🕒 11.55-12.40
📍 zbornica

Uroš Tratnik
matematika

🗓️ petek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Uroš Tratnik
matematika

✉️ uros.tratnik@smgs.si

🗓️ petek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Veronika Trček
tehnologija

🗓️ torek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Veronika Trček
tehnologija

✉️ veronika.trcek@smgs.si

🗓️ torek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Ime Priimek
Kontakt
Govorilne ure

dr. Špela Udovič
grafično oblikovanje

🗓️ ponedeljek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

dr. Špela Udovič
grafična priprava

✉️ spela.udovic@smgs.si

🗓️ ponedeljek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Edvard Vrenčur
športna vzgoja

🗓️ petek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Edvard Vrenčur
športna vzgoja

✉️ edvard.vrencur@smgs.si

🗓️ petek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Maruša Zaletel
tehnologija

🗓️ petek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Maruša Zaletel
tehnologija

✉️ marusa.zaletel@smgs.si

🗓️ petek
🕒 10.15-11.00
📍 zbornica

Ivan Zupanc
podjetništvo

🗓️ četrtek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica

Ivan Zupanc
podjetništvo

✉️ ivan.zupanc@smgs.si

🗓️ petek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Samo Žmavc
športna vzgoja

🗓️ petek
🕒 9.25-10.10
📍 zbornica

Samo Žmavc
tehnologija

✉️ samo.zmavc@smgs.si

🗓️ četrtek
🕒 11.05-11.50
📍 zbornica