Govorilne ure za IO

#
Ime Priimek
Kontakt
Kratica
Termin
1
Davorin Babič
tehnologija
BADA
pet., 3. uro, 9.10–9.55
2
Milena Černe
slovenščina
ČEMI
tor., 4. uro, 10.15–11.00
3
Mateja Čotar
športna vzgoja
ČOMA
čet., 3. uro, 9.10–9.55
4
Dinka Čulajevič
športna vzgoja
ČUDI
tor., 3. uro, 9.10–9.55
5
Gabi Dernulovec
kemija
DEGA
pon., 6. uro, 11.55–12.40
6
Irena Gmajnar
praksa
GMIR
čet., 6. uro, 11.55–12.40
7
Lea Golob
tehnologija, organizatorka PUD
GOLE
pon., 3. uro, 9.10–9.55
8
Miha Golob
tehnologija
GOMI
pon., 3. uro, 9.10–9.55
9
Justina Gračner Botonjić
snemanje in montaža
GRJU
sre., 6. uro, 11.55–12.40
#
Ime Priimek
Kontakt
Kratica
Termin
10
Mojca Groleger
geografija
GRMO
sre., 4. uro, 10.15–11.00
11
Mag. Mojca Guštin
tehnologija
GUMO
pet., 4. uro, 10.15–11.00
12
Martina Holešek
slovenščina
HOMA
sre., 7. uro, 12.45–13.30
13
Mag. Urška Hrovat
grafično oblikovanje
HRUR
sre., 6. uro, 11.55–12.40
14
Jože Iskra
slovenščina
ISJO
čet., 5. uro, 11.05–11.50
15
Barbara Iskra Šarec
slovenščina
IŠBA
pon., 6. uro, 11.55–12.40
16
Mateja Jakob
matematika
JAMA
pon., 3. uro, 9.10–9.55
17
Mag. Boštjan Miha Jambrek
snemanje in montaža
JABO
čet., 6. uro, 11.55–12.40
18
Vladimir Janež
angleščina
JAVL
sre., 3. uro, 9.10–9.55
19
Dominik Jeran
multimedijsko oblikovanje
JEDO
pon., 4. uro, 10.15–11.00
#
Ime Priimek
Kontakt
Kratica
Termin
20
Miran Joger
tehnologija
JOMI
tor., 4. uro, 10.15–11.00
21
Boštjan Juvan
tehnologija
JUBO
čet., 3. uro, 9.10–9.55
22
Uroš Klaus
angleščina
KLUR
čet., 5. uro, 11.05–11.50
23
Tatjana Kopitar
angleščina
KOTA
pet., 3. uro, 9.10–9.55
24
Valerija Kranjec
tehnologija, vodja delavnic
KRVA
pet., 3. uro, 9.10–9.55
25
Gorazd Krumpak
tehnologija
KRGO
pet., 2. uro, 8.20–9.05
26
Barbara Logar Sušnik
tehnologija
LOBA
pet., 6. uro, 11.55–12.40
27
Mag. Anja Megušar
matematika
MEAN
pet., 3. uro, 9.10–9.55
28
Sabina Mihevc
tehnologija
MISA
tor., 4. uro, 10.15–11.00
29
Iva Molek
tehnologija
MOIV
tor., 6. uro, 11.55–12.40
#
Ime Priimek
Kontakt
Kratica
Termin
30
Tosja Novak
tehnologija
NOTO
sre., 5. uro, 11.05–11.50
31
Maja Osterman
angleščina
OSMA
tor., 7. uro, 12.45–13.30
32
Anica Pantar
fizika
PNAN
čet., 7. uro, 12.45–13.30
33
Mag. Andrej Pastar
zgodovina
PAAN
čet., 6. uro, 11.55–12.40
34
Aleš Pešec
kemija, organizator interesnih dejavnosti, pomočnik ravnateljice
PEAL
pet., 4. uro, 10.15–11.00
35
Florjan Pezdevšek
tehnologija
PEFL
tor., 4. uro, 10.15–11.00
36
Peter Planinc
slovenščina
PLPE
tor., 3. uro, 9.10–9.55
37
Uroš Tratnik
tehnologija
TRUR
tor., 3. uro, 9.10–9.55
38
Dr. Špela Udovič
grafično oblikovanje
UDŠP
sre., 5. uro, 11.05–11.50
39
Edvard Vrenčur
športna vzgoja
VRED
pet., 3. uro, 9.10–9.55
#
Ime Priimek
Kontakt
Kratica
Termin
40
Ivan Zupanc
podjetništvo
ZUIV
sre., 3. uro, 9.10–9.55
41
Samo Žmavc
tehnologija
ŽMSA
sre., 4. uro, 10.15–11.00

Spletna stran za boljšo funkcionalnost in prikaz multimedijskih vsebin uporablja piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po spletni strani se strinjate z namestitvijo in uporabo piškotkov na vaši napravi.