Priimek in ime Kratica Email Razredništvo GU za dijake GU za starše GU za odrasle
Mario Baar BAMA četrtek, 10.15–11.00 ponedeljek, 10.15–11.00 ponedeljek, 11.05–11.55
Davorin Babič BADA 2. e torek, 9.10–9.55 petek, 12.45–13.30 sreda, 9.10–9.55
Milena Černe ČEMI 3. c sreda, 10.15–11.00 ponedeljek, 7.30–8.15 torek, 9.10–9.55
Mateja Čotar ČOMA 3. f sreda, 8.20–9.05 torek, 9.10–9.55
Dinka Čulajevič ČUDI 2. f četrtek, 9.10–9.55 sreda, 9.10–9.55
Gabi Dernulovec DEGA 1. b četrtek, 12.45–13.30 sreda, 12.45–13.30 sreda, 11.55–12.40
Dragica Dodič Turk ponedeljek, 11.05–11.55
Irena Gmajnar GMIR petek, 10.15–11.00 sreda, 11.55–12.40 četrtek, 9.10–9.55
Lea Golob GOLE sreda, 8.20–9.05 četrtek, 11.55–12.40 četrtek, 12.45–13.30
Miha Golob GOMI petek, 11.05–11.50 petek, 11.55–12.40  petek, 8. 20-9.05
Justina Gračner Botonjić GRJU četrtek, 9.10–9.55 sreda, 10.15–11.00 petek, 11.55–12.40
Mojca Groleger GRMO sreda, 10.15–11.00 ponedeljek, 10.15–11.00 petek, 10.15–11.00
Mag. Mojca Guštin GUMO 3. g petek, 11.05–11.50 torek, 11.05–11.50 sreda, 10.15–11.00
Martina Holešek HOMA 2. d ponedeljek, 8.20–9.05 petek, 10.15–11.00 sreda, 11.05–11.55
Mag. Urška Hrovat HRUR 2. c torek, 7.30–8.15 četrtek, 11.55–12.40 četrtek, 12.45–13.30
Jože Iskra ISJO sreda, 10.15–11.00 ponedeljek, 9.10–9.55 petek, 10.15–11.00
Barbara Iskra Šarec IŠBA 1. g torek, 11.05–11.55 ponedeljek, 11.55–12.40
Priimek in ime Kratica Email Razredništvo GU za dijake GU za starše GU za odrasle
Mateja Jakob JAMA 1. d torek, 10.15–11.00 četrtek, 9.10–9.55 sreda, 9.10–9.55
Mag. Boštjan Miha Jambrek JABO torek, 10.15–11.00 četrtek, 11.05–11.50 ponedeljek, 11.05–11.55
Vladimir Janež JAVL sreda, 11.05–11.50 ponedeljek, 10.15–11.00 ponedeljek, 9.10–9.55
Dominik Jeran JEDO torek, 11.55–12.40 petek, 10.15–11.00 sreda, 12.45–13.30
Miran Joger JOMI sreda, 7.30–8.15 sreda, 9.10–9.55 torek, 10.15–11.00
Boštjan Juvan JUBO 2. b sreda, 11.05–11.50 četrtek, 10.15–11.00 torek, 11.55–12.40
Uroš Klaus KLUR 1. f ponedeljek, 11.05–11.50 petek, 11.05–11.50 ponedeljek, 11.55–12.40
Tatjana Kopitar KOTA petek, 11.05–11.50 ponedeljek, 11.05–11.50
Martina Koražija KOMA četrtek, 10.15–11.00 sreda, 9.10–9.55 ponedeljek, 9.10–13.30
Valerija Kranjec KRVA ponedeljek, 10.15–11.00 petek, 9.10–9.55 torek, 10.15–11.00
Gorazd Krumpak KRGO 4. e četrtek, 9.10–9.55 petek, 10.15–11.00 sreda, 9.10–9.55
Barbara Logar Sušnik LOBA sreda, 11.05–11.50 sreda, 10.15–11.00
Alen Lovrić LOAL sreda, 12.45–13.30 četrtek, 12.45–13.30 ponedeljek, 12.45–13.30
Mag. Anja Megušar MEAN 4. c ponedeljek, 11.05–11.50 sreda, 9.10–9.55 četrtek, 10.15–11.00
Sabina Mihevc MISA 3. d petek, 10.15–11.00 sreda, 10.15–11.00 četrtek, 8.20–9.05
Iva Molek MOIV 4. g petek, 9.10–9.55 torek, 11.05–11.50 sreda, 11.05–11.50
Tosja Novak NOTO petek, 10.15–11.00 petek, 11.05–11.50
Priimek in ime Kratica Email Razredništvo GU za dijake GU za starše GU za odrasle
Maja Osterman OSMA 4. b četrtek, 11.05–11.50 sreda, 11.55–12.40 torek, 10.15–11.00
Anica Pantar PNAN 1. e četrtek, 11.55–12.40 ponedeljek, 11.55–12.40 ponedeljek, 10.15–11.00
Mag. Andrej Pastar PAAN 3. b torek, 11.55–12.40 torek, 12.45–13.30 petek, 11.55–12.40
Aleš Pešec PEAL ponedeljek, 10.15–11.00 četrtek, 10.15–11.00 petek, 11.55–12.40
Florjan Pezdevšek PEFL četrtek, 11.55–12.40 sreda, 11.55–12.40 torek, 9.10–9.55
Peter Planinc PLPE torek, 9.10–9.55 ponedeljek, 12.45–13.30 četrtek, 10.15–11.00
Marko Podjed POMA torek, 8.20–9.05 torek, 9.10–9.55 ponedeljek, 12.45–13.30
Uroš Tratnik TRUR 4. f torek, 10.15–11.00 ponedeljek, 12.45–13.30 sreda, 10.15–11.00
Veronika Trček LEVE 4. d petek, 9.10–9.55 ponedeljek, 10.15–11.00 torek, 10.15–11.00
Dr. Špela Udovič UDŠP 2. g torek, 10.15–11.00 četrtek, 9.10–9.55 petek, 7.30–8.15
Edvard Vrenčur VRED 1. c četrtek, 8.20–9.05 torek, 10.15–11.00
Boštjan Zajc ZABO četrtek, 11.05–11.50 četrtek, 10.15–11.00
Ivan Zupanc ZUIV ponedeljek, 11.55–12.40 sreda, 11.05–11.50 sreda, 10.15–11.00
Samo Žmavc ŽMSA 3. e sreda, 10.15–11.00 torek, 8.20–9.05