Priimek in ime Kratica Email Razredništvo GU za dijake GU za starše GU za odrasle
Mario Baar BAMA   četrtek, 10.15–11.00 torek, 10.15–11.00 ponedeljek, 10.15–11.00
Davorin Babič BADA 3. F ponedeljek, 9.10–9.55 petek, 12.45–13.30  
Janja Bolte BOJA   sreda, 11.55–12.40 ponedeljek, 10.15–11.00 ponedeljek, 9.10–9.55
Milena Černe ČEMI 1. C sreda, 11.05–11.50 petek, 9.10–9.55 četrtek, 10.15–11.00
Mateja Čotar ČOMA 1. F torek, 11.05–11.50 ponedeljek, 11.05–11.50  
Dinka Čulajevič ČUDI 4. E sreda, 10.15–11.00 sreda, 9.10–9.55  
Gabi Dernulovec DEGA   sreda, 12.45–13.30 petek, 12.45–13.30 torek, 12.45–13.30
Irena Gmajnar GMIR   ponedeljek, 10.15–11.00 ponedeljek, 11.05–11.50 sreda, 11.05–11.50
Lea Golob GOLE   ponedeljek, 9.10–9.55 torek, 11.05–11.50 petek, 9.10–9.55
Justina Gračner Botonjić GRJU   četrtek, 11.05–11.50 sreda, 11.55–12.40 sreda, 10.15–11.00
Mojca Groleger GRMO 3. B četrtek, 11.05–11.50 petek, 11.05–11.50 četrtek, 12.45–13.30
Mag. Mojca Guštin GUMO 3. E torek, 11.05–11.50 petek, 10.15–11.00 petek, 9.10–9.55
Martina Holešek HOMA 4. B/C petek, 10.15–11.00 ponedeljek, 11.05–11.50 četrtek, 9.10–9.55
Urša Hrovat HRUR 2. F ponedeljek, 10.15–11.00 torek, 11.05–11.50 četrtek, 11.55–12.40
Jože Iskra ISJO 2. C ponedeljek, 10.15–11.00 sreda, 11.05–11.50 ponedeljek, 11.05–11.50
Priimek in ime Kratica Email Razredništvo GU za dijake GU za starše GU za odrasle
Barbara Iskra Šarec IŠBA   petek, 11.55–12.40 ponedeljek, 11.55–12.40  
Mateja Jakob JAMA 4. F petek, 10.15–11.00 sreda, 9.10–9.55 torek, 9.10–9.55
Mag. Boštjan Miha Jambrek JABO   ponedeljek, 12.45–13.30 petek, 10.15–11.00 četrtek, 11.55–12.40
Vladimir Janež JAVL   torek, 10.15–11.00 sreda, 11.05–11.50 torek, 9.10–9.55
Dominik Jeran JEDO   petek, 12.45–13.30 sreda, 10.15–11.00 torek, 11.05–11.50
Miran Joger JOMI   petek, 8.20–9.05 petek, 10.15–11.00 četrtek, 10.15–11.00
Boštjan Juvan JUBO   petek, 10.15–11.00 petek, 12.45–13.30 petek, 11.05–11.50
Uroš Klaus KLUR 3. C četrtek, 11.05–11.50 petek, 13.35–14.20 petek, 11.05–11.50
Jure Klen KLJU   četrtek, 11.55–12.40 ponedeljek, 10.15–11.00  
Tatjana Kopitar KOTA     sreda, 11.55–12.40 sreda, 12.45–13.30  
Martina Koražija KOMA   petek, 9.10–9.55 torek, 9.10–9.55 ponedeljek, 9.00–13.00
Valerija Kranjec KRVA   sreda, 8.20–9.05 ponedeljek, 10.15–11.00 ponedeljek, 9.10–9.55
Gorazd Krumpak KRGO 3. G sreda, 11.55–12.40 petek, 10.15–11.00 torek, 9.10–9.55
Veronika Lenarčič LEVE   ponedeljek, 11.05–11.50 sreda, 9.10–9.55 petek, 7.30–8.15
Sabina Mihevc MISA 2. E petek, 11.05–11.50 četrtek, 11.05–11.50 ponedeljek, 11.55–12.40
Priimek in ime Kratica Email Razredništvo GU za dijake GU za starše GU za odrasle
Iva Molek MOIV 4. D četrtek, 11.05–11.50 petek, 8.20–9.05 petek, 7.30–8.15
Tosja Novak NOTO   petek, 9.10–9.55 petek, 10.15–11.00  
Maja Osterman OSMA 2. B ponedeljek, 11.05–11.50 torek, 12.45–13.30 torek, 11.05–11.50
Anica Pantar PNAN 1. D sreda, 10.15–11.00 ponedeljek, 11.05–11.50 petek, 10.15–11.00
Mag. Andrej Pastar PAAN 1. B ponedeljek, 14.25–15.10 sreda, 12.45–13.30 četrtek, 11.05–11.50
Aleš Pešec PEAL   sreda, 10.15–11.00 torek, 9.10–9.55 ponedeljek, 10.15–11.00
Florjan Pezdevšek PEFL 3. D sreda, 11.05–11.50 torek, 11.55–12.40 torek, 9.10–9.55
Peter Planinc PLPE 4. G četrtek, 8.20–9.05 ponedeljek, 11.55–12.40 ponedeljek, 10.15–11.00
Marko Podjed POMA   četrtek, 11.05–11.50 sreda, 12.45–13.30 sreda, 11.55–12.40
Uroš Tratnik TRUR 2. D torek, 9.10–9.55 sreda, 11.05–11.50 torek, 10.15–11.00
Mag. Špela Udovič UDŠP 2. G sreda, 10.15–11.00 petek, 11.05–11.50 torek, 10.15–11.00
Edvard Vrenčur VRED 1. G sreda, 10.15–11.00 četrtek, 10.15–11.00  
Samo Žmavc ŽMSA 1. E četrtek, 9.10–9.55 torek, 10.15–11.00  
Ivan Zupanc ZUIV   ponedeljek, 11.55–12.40 sreda, 11.05–11.50 petek, 11.05–11.50